پکیج زیبا سازی سایت با CSS


  • تولید کننده: AppSys
  • کد محصول: PAKAGE6-DESIGN BY CSS
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0تومان


معرفی  پکیج:

 اگر نیاز به این دارید که  در سایت خود  از نظر رنگ بندی ، نوع فونت و یا  اندازه آن، رنگ بندی متن ها، تیترها، تعریف فونت فارسی ، تغییر ساختار چند ستونه بودن صفحات سایت، ایجاد و یا حذف موقعیتی مشخص در سایت،  تغییراتی داشته باشید و شکل و ظاهری زیباتر به سایت بدهید، این پکیج، پاسخگوی  نیاز شماست.

کاربرد پکیج:

دستیابی  به سایتی شکیل و زیبا با طرح و رنگ بندی مورد پسند و سلیقه شما.

مزایای پکیج:

  • طراحی  و زیباسازی سایت با توجه به خواسته و سلیقه شما.
  • با توجه به این که خیلی از سایت ها ظاهر خوبی ندارند و همین شکیل نبودن سایت می تواند از  اعتبار آن کم کند، بنابراین زیباسازی و شکلی زیبا دادن به ظاهر سایت ، در افزایش اعتبار آن بسیار مؤثر خواهد بود.
  • کاربری که برای اولین بار وارد سایت می شود، وقتی از طرح و رنگ و ظاهر آن خوشش بیاید، مسلماً زمان بیشتری را برای گردش در سایت شما سپری می کند.
  • اگر سایت شما، یک فروشگاه باشد، منجر به خرید بیشتر و در نهایت درآمد بیشتر خواهد شد.

چگونگی استفاده از پکیج:

شما به عنوان مشتری در صورتی که نیاز به  زیباسازی سایت و یا قالب مورد نظر خود داشته باشید، اجرای کار را به گروه تجاری اپسیس واگذار می کنید و درخواست یا تغییرات مورد نیاز خود را ارائه می کنید و پکیج نهایی با توجه به نیاز و سفارش شما، اجرا خواهد شد.

پس از سفارش پکیج:

کاری که پس از سفارش پکیج  از سوی شما صورت می گیرد ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت دسترسی به هاست سایت  برای گروه  اپسیس می باشد تا بتوان سرویس مورد نظر را بر روی سایت پیاده  و اجرا نمود.

زمان اجرای پکیج:

این زمان با توجه به درخواست مشتری می تواند بین 3 تا 5 روز کاری باشد.

هزینه پکیج:

هزینه این پکیج کاملاً توافقی می باشد.

نحوه پیاده سازی پکیج:

برای پیاده سازی و اجرای این محصول از تکنولوژی سی اس اس(CSS) ،  اچ تی ام ال (HTML) ، جی کوئری (JQoery) و ...استفاده می شود.

پشتیبانی  پکیج:

در صورتی که بعد از اجرای پکیج، در بخشی از آن ، مشکلات فنی و یا به اصطلاح  باگ و خطایی هنگام کار با سایت رخ داده باشد، پشتیبانی به صورت رایگان انجام خواهد شد.

گسترش پکیج:

اگر در هر قسمتی از سایت و یا قالب گسترش دادنی مورد نیاز باشد، گروه اپسیس این پشتیبانی ها را به صورت توافقی و برآورد هزینه های لازم،  انجام خواهد داد.

برخی از مشتریان ما:

ارتباط آنلاین در تلگرام:

 کارشناس فروش، مشاوره و پشتیبانی  پکیچ:آقای احمدی 09023003032 برای گفت و گو کلیک کنید.

ارتباط از طریق سیستم تیکتینگ:
برای پشتیبانی و پرسیدن سوال وارد سیستم تیکتینگ  کلبه فناوری  شوید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب