مدیریت محصولات پرستاشاپ


  • تولید کننده: سیستمی‌ها
  • کد محصول: Exe-Software
  • موجودی: در انبار
  • 370,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 370,000تومان


معرفی نرم افزار مدیریت محصولات پرستاشاپ:
نرم افزار PrestaShop Product Manager یا مدیریت محصولات پرستاشاپ، نرم افزاری است که به شما کمک می‌کند تا محصولات فروشگاه خود را با سرعت زیاد بسازید و آن‌ها را به صورت یک فایل ذخیره کرده و از طریق وارد سازی CSV در بخش مدیریت فروشگاه پرستاشاپ، به صورت دسته جمعی وارد کنید.

با توجه به این که نرم افزار تحت ویندوز است و عملیات لودینگ سربرگ‌های مختلف پرستاشاپ را ندارد، سرعت کار صد چندان بوده و شما می‌توانید روزانه صدها محصول را وارد کنید. هنگام کار با نرم افزار فقط یک بار باید به اینترنت متصل باشید! و قطعی‌های اینترنت یا کم شدن سرعت (برخلاف پیشخوان پرستاشاپ) هیچ مشکلی برای شما به وجود نخواهد آورد و با خیال راحت می‌توانید به ادامه‌ی کار بپردازید. نرم افزار علاوه بر وارد سازی دستی محصولات می‌تواند محصولات و ترکیب‌ها را از فایل اکسل (اگر موجود دارید) واردسازی کند!

با دیدن تصاویر محیط نرم افزار
مدیریت محصولات پرستاشاپ
تعجب نکنید!
برای مشاهده‌ی تصاویر برنامه، کلیک کنید...


چگونه اعتماد کنیم؟
ما دغدغه‌ی شما را برای اعتماد به فروشگاهی که تا کنون از آن خدماتی دریافت نکرده‌اید و اولین تجربه‌ی خرید اینترنتی‌تان از آن فروشگاه است درک می‌کنیم.
به همین خاطر امکان کار با نسخه‌ی نمایشی و مهم‌تر از آن «ضمانت 7 روزه‌ی بازگشت هزینه» را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم.
در ازای این اعتماد سازی از شما تقاضا داریم که قبل از خرید نرم افزار:
1- با نسخه‌ی دمو کار کنید؛
2- توضیحات صفحه‌ی محصول را با دقت مطالعه فرمایید؛
3- قبل از نصب نرم افزار، فایل راهنمای نصب را مطالعه فرمایید.

ضمانت 7 روزه‌ی بازگشت هزینه:
سیستمی‌ها: در صورتی که نرم افزار هر گونه مشکلی داشته و یا موجب عدم رضایت شما از نرم افزار شود، تمام هزینه‌ی پرداختی شما با کمال احترام به شما عودت داده می‌شود.

مدیریت محصولات پرستاشاپ در یک نگاه

نیاز به نرم افزار:
واردسازی محصولات در فروشگاه‌های پرستاشاپ، کار بسیار زمان بری است. خصوصاً زمانی که تعداد محصولات زیاد باشند. هم وقت کارمندان و مدیر فروشگاه گرفته می‌شود، هم دقت ورود مشخصات کم می‌شود، همچنین موقع لودینگ صفحات مختلف تا پایان فرایند ثبت یک محصول، خیلی باید زمان صرف کرد، سرعت پایین اینترنت و قطعی‌های احتمالی اینترنت، مشکلات را بدتر هم می‌کنند. همین مسائل: کم شدن سرعت، دقت، از دست دادن زمان و..، کار ثبت محصول را عذاب آور می‌کند. از طرفی هم داشتن محصولات و ترکیب‌ها در فایل اکسل، اِعمال تخفیف‌های مربوط به مراسم خاص، همچنین به روز رسانی‌های متناوب موجودی و قیمت، نیاز به داشتن نرم افزاری برای حذف کارهای تکراری و وقت‌گیر را چندین برابر می‌کند. نرم افزار مدیریت محصولات پرستاشاپ (PPM V2) برای تمام این مشکلات و موارد راه حل‌های مناسبی ارائه کرده است.

مشاوره:
امروز روزگاریست که در ایران فروشگاه‌های فیزیکی با سرعت دارند به مجازی شدن رو می‌آورند، در این کورس، رقبایی برنده‌اند که سریع‌تر وارد بازار وب شوند؛ سریع‌تر از بقیه، محصولات را نمایش دهند و سریع‌تر از رقبا محصولاتشون در گوگل رتبه‌های اول را کسب کند. ما راهی سریع‌تر از نرم افزار PPM V2 برای شما نیافتیم!

بطور خلاصه عملیات مهم زیر در نرم افزار PPM V2 موجودند:

وارد سازی دستی محصولات از طریق فرم های نرم افزار و تولید فایل CSV

در این بخش، محصولات را از طریق سلول‌های جدول نرم افزار وارد می‌کنید. تمام کار در یک فرم انجام می‌شود!! می‌توانید محصولاتی را که وارد کرده‌اید ذخیره کنید و بعداً ادامه‌ی محصولات را وارد کنید. شاخه‌ی محصولات را انتخاب کنید، چنیدن عکس برای هر محصول انتخاب کنید، عکس کاور را انتخاب کنید. ویژگی‌ها را تعریف کنید. نیازی به لود شدن هیچ صفحه‌ای نیست. در پایان فایل CSV ساخته می‌شود. فایل را به فروشگاه وارد کنید تا تمام محصولات یک‌باره ثبت شوند.

وارد سازی دستی ترکیب برای محصولات وارد شده یا محصولات موجود (به صورت گروه محصولات دارای ترکیب مشابه مثلا موبایل‌ها، لپتاپ‌ها، ...)

علاوه بر واردسازی ترکیب‌ها از فایل اکسل، در این بخش نیز می‌توانید برای محصولات، ترکیب بسازید. عمل ساخت ترکیب در پنل پرستاشاپ وقت‌گیر و مختص 1 محصول است ولی در نرم افزار بدون بارگذاری‌های خسته کننده و برای هر تعداد محصول انتخابی انجام می‌شود. ظرف 1 ساعت می‌توانید صدها ترکیب برای گروه محصولات انتخاب شده بسازید (هم از مقدار-مشخصه‌های تعریف شده در فروشگاه و هم مقادیر جدید). نهایتاً فایل CSV ترکیب‌ها را ذخیره کرده و به فروشگاه تزریق می‍‌کنید!

واردسازی محصولات و ترکیب‌ها از طریق فایل اکسل (هر ساختار منطقی که دارید قابل قبول است)

این بخش، یکی از بخش‌های حرفه‌ای نرم افزار است. بعضی از شرکت‌ها و دوستان محصولاتشان را در فایل‌های اکسل دارند. این لیست را یا از شرکت‌های خارجی یا همکاران ایرانی دریافت می‌کنند که ممکن است حاوی ترکیب‌های محصولات نیز باشد. این بخش به شما اجازه می‌دهد تا فایل اکسل را به نرم افزار بدهید و پس از معادل‌سازی ستون‌ها، اطلاعات از فایل اکسل وارد برنامه می‌شوند، نهایتاً فایل CSV هزاران محصول را ذخیره کرده و در فروشگاه پرستاشاپ وارد کنید. همه‌ی محصولات یک‌باره وارد سایت می‌شوند. فایل ترکیب‌ها را هم پس از ثبت شدن محصولات، وارد سازی خواهید کرد.


ویرایش مشخصات محصولات موجود با امکانات جالب ( دسته جمعی و تکی)

این بخش برای ویرایش مشخصات محصولات و ترکیب‌هاست. توضیحات کامل و کوتاه، قیمت و موجودی محصولات و ترکیب‌هایشان و خیلی از مشخصات دیگری که نیاز به ویرایش پیدا می کنند در این بخش در دسترس هستند. تا زمانی که نرم افزار باز است می‌توانید بارها و بارها عملیات به روز رسانی را انجام دهید و این بروز رسانی ها بصورت در جا توی فروشگاه شما اعمال می شوند.


تصاویر بخش مدیریت محصولات را با کلیک روی این لینک ببینید!

ادیتور حرفه ای برای نوشتن توضیحات کامل و کوتاه (جهت حرفه‌ای سازی سئو)

با داشتن ویرایشگری حرفه‌ای برای تنظیم توضیحات کوتاه و کامل محصول به راحتی و بدون مراجعه به فروشگاه، مستقیماً از بخش مدیریت محصولات، مطالب و متون مورد نیاز را وارد می‌کنیم!

تولید فایل اکسل و CSV برای محصولات به همراه ترکیب آن‌ها و ارسال برای دیگران جهت نگهداری یا وارد سازی به فروشگاه‌های پرستاشاپ دیگر

یکی از مهم‌ترین بخش‌های نرم افزار است که می‌تواند اطلاعات هر تعداد محصول از هر شاخه‌ای را در قالب فایل‌های CSV و اکسل محصولات و ترکیب‌ها ذخیره کند. این فایل‌ها خیلی کاربرد دارند. به عنوان مثال می‌توانید فایل را به همکاران، زیرمجموعه‌ها و یا فروشگاه‌های دیگر خودتان بدهید یا از آن‌ها دریافت کنید.


کاربرد مهم دیگر این است که می‌توانید در مناسبت‌ها و مراسم خاص، تخفیف‌هایی روی یک سری از محصولات اضافه کنید. مثلا در روز پدر، همه‌ی محصولات مردانه را 25% تخفیف بدهید (امکان حذف گروهی تخفیف‌ها نیز در بخش مدیریت محصولات فراهم شده است). کاربرد مهم دیگر این که می‌توانید برای هر شاخه، یا گروه دلخواه محصولات، فایل اکسل ایجاد کنید و به روز رسانی‌های دستی روزانه‌ی دفتر مرکزی خودتان را (خصوصا برای موجودی و قیمت) اعمال کنید.


باز کردن انواع فایل CSV جهت ویرایش دسته جمعی هر کدام از ستون های جدول محصول و ترکیب

در این بخش می‌توانید فایل CSV هر گروه از محصولات، ترکیب‌ها و یا هر فایل CSV دیگری را باز کرده و اطلاعات هر ستون را به صورت گروهی یا تکی مقداردهی کنید. مثلا روی شاخه‌ی موبایل تخفیف 3% اعمال کنید. یا روی کل محصولات تخفیف عیدو... اعمال کنید.

ویرایشگر CSV

و... سایر ویژگی‌های نرم افزار را در انجمن ببینید.

نسخه‌ی نمایشی:
شما می‌توانید همین حالا نسخه‌ی نمایشی نرم افزار را نصب کرده و بررسی نمایید. در نسخه‌ی نمایشی «مبدل فایل» و «ویرایشگر CSV» نرم افزار غیر فعال بوده، همچنین خروجی‌های CSV و اکسل، محدود به 10 سطر هستند.

مشخصات فروشگاهی که در نسخه‌ی نمایشی می‌توان آن را مدیریت کرد و در آن محصول وارد کرد در جدول زیر آمده است.

لینک مستقیم دانلود نسخه‌ی دمو نرم افزار مدیریت محصولات پرستاشاپ
http://systemiha.ir/dl/ppm-setup.zip
آدرس فروشگاهی که با نسخه‌ی دمو مدیریت می‌شود
http://systemiha.ir/presta1615
لینک ورود به بخش مدیریت
http://systemiha.ir/presta1615/admin1615
نام کاربری
demo@systemiha.ir
رمز عبور
12345678

فایل‌های راهنما:

راهنمای نصب نسخه‌ی دمو
http://systemiha.ir/dl/ppm-demo.pdf
راهنمای نصب نسخه‌ی اصلی
http://systemiha.ir/dl/ppm-licensed.pdf

پشتیبانی:
نرم افزار دارای یک سال پشتیبانی (آموزش، نصب، برطرف سازی خطاهای احتمالی و به روز رسانی‌های رایگان) سیستمی‌ها است. و پس از آن، در صورت داشتن درخواست و نیازی، شامل خدمات پس از فروش می‌شود.
انجمن اخبار و پشتیبانی محصولات پرستاشاپ سیستمی‌ها
آخرین تغیرات در ورژن های جدید نرم افزار

محدودیت و خرید نرم افزار:
نرم افزار برای مدیریت یک فروشگاه و بر روی 2 دستگاه رایانه قابل فعال‌سازی است.

یک لایسنس برای سه رایانه

در صورت نیاز به لایسنس‌های بیشتر، هزینه‌ی لایسنس‌های اضافی برای همان فروشگاه، نصف می‌شود.
خرید لایسنس نرم افزارمدیریت محصولات پرستاشاپ برای بار دوم به بعد

ابزار مدیریت دیدگاه‌های محصولات:

ابزار مدیریت دیدگاه‌های محصولات، یک امکان اضافی است که فقط در نسخه‌ی دمو فعال است و در نسخه‌ی اصلی با پرداخت هزینه فعال می‌شود.

ارتباط آنلاین در تلگرام:
کارشناس فروش، مشاوره و پشتیبانی نرم افزار: 09168429155 برای گفتگو کلیک کنید...
کارشناس مشکلات فنی نرم افزار (عدم اجرا): 09168169478 برای گفتگو کلیک کنید...

ویژه‌ی همکاران:
در صورتی که طراح وب سایت پرستاشاپی هستید برای شما تخفیف‌های ویژه‌ی همکاری در نظر گرفته می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر از طریق آی دی تلگرام PPMV2@ یا شماره 09168429155 تماس بگیرید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: پرستاشاپ, prestashop, csv maker, نرم افزار, مدیریت محصولات پرستاشاپ, PrestaShop Product Manager